אוהלים – אחסון למפעלים

אחסון למפעלים

אוהלים- אחסון למפעלי תעשייה קלה / כבדה ובכלל.

לכל מפעל כיום, ישנו צורך בארגון מקומות אחסון נוספים או חדשים עבור תוצרת / כלי עבודה ומכונות, אוהל כחדר מנוחה / חדר אוכל לעובדים / חלל תצוגה או כל צורך שימושי אחר ועל כל אלו אוהלו עונה בדיוק!

היכולת להקמה זריזה של אוהלי האחסון, מאפשרת לכם לקבל תוצאה מיידית עבור הצורך הספציפי שלכם. מפעלים רבים נעזרים באוהלים, שכן, אלו עמידים וחזקים ממש כמו מבנים בנויים וקלות ההקמה והפירוק נותנת מענה מיטבי ומדויק.

 

בבחינת הצורך שלכם, אוהלו תייעץ ותסייע בבחירת האוהל המתאים ביותר, מהרצפה ועד התקרה וכמובן עד שיעמוד במפעל שלכם. ארגונים ומוסדות רבים מוצאים באוהלים את הפתרונות לצרכיהם, ולקוחותינו העסקיים יעידו כי אין חלופה לפתרון שאוהל שכזה נותן – הן ברמת מהירות ההקמה והפירוק (במידה וצריך), ועובר דרך הבדים / מרכיבי האוהל, אשר בזכות הטכנולוגיה המתקדמת כיום, מתאפשרים אוהלים עמידים, יציבים ועומדים בכל מזג אוויר.

אחסון במפעלים / ארגונים /  מוסדות.

אחסון, אחסון, אחסון. מילה "קדושה" שתמיד רלוונטית ותופסת חלק נכבד מתכנון כל חלל- פרטי או מסחרי.

סחורות שונות, מלאי, מכונות ועוד, דורשים אחסון אמין חזק ולטווחי זמן שונים. אם אין לכם מקום אחסון, או אתם זקוקים לתוספת אחסון– אוהלו מאפשרת לכם פתרון פרקטי, מהיר ומיידי ליישום, באמצעות הוספת אוהל אחסון חיצוני, מקורה ועמיד.

אוהלי האחסון שלנו מאופיינים בחללים גדולים בהם תוכלו לאחסן כל מה שצריך ואף יותר.

 

פתרונות נוספים באמצעות אוהלי אחסון.

"עובד טוב הוא עובד שטוב לו" ואם בעל עסק מעוניין בעובדים שכאלו, עליו לדאוג לרווחתם ולאפשר להם מקום בו יוכלו לקחת כמה רגעים של אוויר ומנוחה, לצבור כוחות מחודשים להמשך יום העבודה. גם כאן, אוהלו מספקת לכם כמה אפשרויות לחללים שכאלו: אוהל סגור או אוהל מקורה עם תקרה בלבד המונחת על מוטות מוגבהים לפי הצורך.

אוהל סגור: מאפשר לעובדים פרטיות ואווירה נינוחה, מקום לאכול בנחת בהפסקות, ולהתרענן מעט. ניתן לשלב בקירותיו פתחים לחלונות ודלתות, מיזוג וכמובן ריהוט מתאים.

אוהל מקורה עם תקרה בלבד: מספק הצללה מפני השמש כאשר כל צדדיו פתוחים. ניתן לשלב ריהוט משלים כמו שולחנות וכסאות וכיוב.

 

לסיכום. אוהלי האחסון של אוהלו מאפשרים לכם הסתגלות מהירה לכל סיטואציה וסביבה באמצעות הקמה מהירה והתאמה לשימוש. כל שעליכם לעשות הוא לומר לנו מהו הצורך ואנו נדאג לענות עליו באופן מלא.

לקרוא עוד על אוהלים להשכרה