אוהלים והצללה למסיבות חוף

אוהלים והצללה למסיבות חוף

אוהלים והצללה למסיבות חוף הקיץ כבר ממש מתחיל, בעוד רגע כבר נסתובב בלבוש קצר ונחלום על הסופ"ש בים עם החברה והחברים.

לבלות יום שלם של כייף בצמוד למים..אבל דקה לפני המחשבות על החום הגדול, החול והבלגן הכללי מסיטות אותך מהכיף שבאמת יכול להיות.

טרנד אשר צבר תאוצה בשנים האחרונות הנו הקמת אוהל מסודר ומפנק על חוף הים, או הצללה ענקית מבד או ליקרה אשר תייצר צל לשעות החמות ומקום בריחה מהשיזוף. השאלה המתבקשת היא מאיפה אני משיג אוהל כזה או הצללה, ברור שלך או לחבריך אין בבית אוהל ענק ומפנק או ציוד הצללה..הרי זה לא הגיוני שמישהו בכלל יחזיק בביתו ציוד הצללה.

בדיוק כאן אוהלו השכרת אוהלים וציוד הצללה נכנסים לתמונה, צוות אוהלו המנוהל על ידי בעל העסק, מר יניב אוגשי, יקים עבורכם אוהלי לייקרה ענק או הצללה במספר רב של חופים ברחבי הארץ, אנו בחברת אוהלו יודעים היכן בדיוק ניתן למקם אוהלים, היכן תוכלו לעשות מסיבה ללא כל הפרעה, איזה חוף הוא היפה ביותר והמומלץ ומה כדאי להביא עמכם. צוות אוהלו ישמח כמובן לסייע בכל הקשור לתנאי נוחות, לדוגמא, האוהל מוקם ומוכן לשרותכם טרם להגעתכם, גנרטור, ציוד הגברה או כל צורך אחר יזכה למענה מלא כחלק מהבקשה שלכם, שכן כל אחד והצרכים שלו, לעתים אנו נדרשים להקמת אוהל או ציוד הצללה ולא יותר מכך, קרי, בעלי האירוע/מסיבה מבקשים לדאוג בעצמם ליתר האביזרים והציוד הנלווה.

ראה גם השכרת אוהלים לאירועים

אנו באוהלו מבינים את הצורך שלכם לפרטיות ולכן נמליץ עבורכם על החופים הפרטיים והמבודדים ביותר בישראל, פינות חמד שיגרמו לכם לחיוך ענק ולחשק לבלות עוד ועוד בחוף הים.

הכיף שלכם זה להתפנק ללא כל דאגות, אתם לא מקימים או מסדרים וגם לא מפרקים, צוות אוהלו אחראי לארגון ולסידור האוהל.

גם המחיר אינו בשמיים, התענוג המושלם הזה אינו נועד רק לעשירים ובעלי ממון, רבים מאד מלקוחותינו הנם ממעמד הביניים, משפחות המתאגדות להקמת מאהל למספר ימים על חוף הים, או חבורת צעירים הרוצים להרים מסיבה בחוף מבודד. אנו כאן כדי לגרום לכם להרגיש עשירים גם אם אתם לא..ליהנות כמו עשירים ולהרגיש את החיים הטובים. במיוחד בבוא הקיץ.

נשמח להכיר לכם את החופים היפים ביותר בישראל, זולות מטורפות וחופים לבנים כמו שרק דמיינתם.