אוהלים לאירועים – הבחירה הטובה ביותר!

אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים קיימים במספר גדלים וממספר אריגים. יש אוהלים ל-20 איש ויש אוהלים לאירועים של 300 איש וכל אחד הוא אירוע בעל אופי אחר. מכיוון שיש הרבה אירועים שמתקיימים באוהלים וזה הפך להיות טרנד מקורי ומיוחד, יש היום היצע גדול של אוהלים בעלי חלל פנימי רחב, נוחים לשהייה שאפשר לרקוד בהם, להציב כיבוד, ויש גם מספיק מקום גם לדיג'יי. לכל אירוע מתאימים את האוהל שהכי מתאים לו מתוך מחשבה על אופי האירוע, מספר האורחים, האווירה שרוצים ליצור. מעל לכל מארגני האירוע, חושבים על הנוחות המקסימלית שהם יכולים להעניק לאורחים שלהם. אוהל זה אלמנט נוח אבל גם בו חשוב לארגן את האירוע כך שיהיה מוצלח.

איך יוצרים אווירה ? אוהלים לאירועים

כאשר מדברים על אוהלים לאירועים חשוב לציין שיש כמה סוגים של אוהלים כאשר לכל אחד מהם יש את האווירה שהוא מייצר. יש אוהלי לייקרה שמתאימים לאירועי גורמה משובחים, יש אוהלים מברזנט שהוא בד יותר קשיח ויותר אווירה יותר אותנטית ורוחנית. אוהל מבד ברזנט מתאים למשל לאירועי חינה, אירועי חברה שמפיקים אותם עם היבט מזרחי ועוד. יש לקחת בחשבון שאוהלים זה רק אלמנט אחד, אבל כדי ליצור אירוע מושלם חייבים לייצר בתוך האוהל אווירה. את זה משיגים עם הזמנת הציוד הנחוץ לאירוח המשתתפים. אם מדובר באירוע אותנטי באוהל שרוצים להרגיש בו "הכי בדואים" אז להשלמת האווירה אפשר להזמין גם מחצלות, פינות ישיבה שאנטי, שרפרפים, פופים ועוד. כל אלה יחד מייצרים עולם שלם של אירוע מזרחי, רוחני וכייפי שגורם לכולם מיד להוריד את הנעליים ולהרגיש הכי בנוח בעולם.

טיפים להזמנת אוהלים לאירועים

* אם מבשלים בתוך האוכל, חשוב מאוד שהוא יהיה מספיק גדול כדי שהריח, לא "ידבוק" באורחים.

* אם מדובר על אוהלים לאירועים בצהריים, חשוב מאוד להזמין רשת כפולה של הצללה, ותמיד בגודל יותר גדול מהצורך.

* מומלץ להזמין אוהלים לאירועים בחברה שמספקת את כל שאר פריטי העיצוב. כך תוכלו לחסוך לעצמכם התרוצצות.

* חשוב להזמין אוהלים לאירועים, מחברה ותיקה ובעלת ניסיון שתוכל לכוון אתכם למוצרים להם אתם זקוקים, ולייעץ לכם לגבי האירוע עצמו.

* בקיץ ניתן להזמין בנוסף לשלל אוהלים לאירועים, גם מזגנים שיזרימו לתוכם אוויר נקי. לחלופין בחורף הקר, ניתן להציב פטריות חימום.

* לאירוע של בר או בת מצווה אנו ממליצים לשכור אוהלי לייקרה צבעוניים, צעירים ושמחים.

* תכננו את האירוע באוהל. אוהלים לאירועים הם רק המעטפת, אבל חשוב לצקת לתוכם תכנים נכונים.

* אוהלים לאירועים ומוזיקה מזרחית הולכים ביחד, אבל אשפר גם מוצארט. להיפך הניגודיות יוצרת עניין רב. לקחת מוזיקה קלאסית באירוע לכאורה בעל צביון מזרחי.

* לכו על כל הקופה. אוהלים, כיבוד מזרחי, רקדנית בטן אם אתם רוצים ויהיה לכם אירוע מושלם, ממש כמו בהרי האטלס…

קרא עוד: אוהלים להשכרה מחירים | אוהלים לים