אוהלים להשכרה – הטרנד החדש!

אוהלים להשכרה

בשנים האחרונות אנו עדים ללוקיישנים מיוחדים לאירועים ולא רק הם, אלא גם המעטפת שלהם. כלומר- אנשים רוצים להיות מקוריים ולא וזה אומר שלפעמים הם גם לא רוצים עוד אולם ועוד גן אירועים אלא משהו אחר, ובדיוק במשבצת הזו נכנסים אוהלים להשכרה. המגמה הזו אגב התחילה בתור פתרון לוגיסטי למי שרצה לארח את האורחים שלו בגן או חצר, אבל התגלה כפתרון מעניין, מיוחד ומקורי כמעטפת מיוחדת בפני עצמה שלא רק מאכלסת את האורחים, אלא גם מייצרת אווירה והשראה.

אין היום אירוע חינה שלא מתקיים באוהל, אירועי עובדים, מפגשים, ואף כנסים מוצאים את מקומם אל פתחם של אוהלים קטנים וגדולים שעושים מיד שמח על הלב.

כולנו בדואים- הגל הטבעי והירוק של האירועים

ההתוודעות של הישראלים לאוהלים מתחילה בטיולים לדרום, במפגשים עם הכנסתה אורחים הבדואים. זו מזמינה אותנו לשבת על מחצלות או שטיחים, מול מדורה קטנה מבעבעת ופינג'אן עם קפה שחור מהביל. התחושה היא- כמו בית, משהו מאוד חם, מחבק, בגובה העיניים. הכי פשוט אבל הכי מהלב, וזה בדיוק מה שמייצר אוהל. כשאנשים רואים אוהל, הם נכנסים אליו בטבעיות, מורידים את המסכות ואת החליפות והופכים להיות הם עצמם, כמו שהם. זו הרגשת הנינוחות שנוצרת בכל אוהל ולכן, בכל אירוע שרוצים ללכד ולקרב אנשים, מעדיפים בעלי השמחה לארח באוהל ולא באולם, כי זה כבר מראש יוצר אווירה מיוחדת במינה. מלבד חינה, גם שבת חתן, מסיבות רווקות ומסיבות בכלל מאוד מצליחים כשהם מתרחשים בתוך אוהל שנותן לכולם להרגיש הכי ביחד והכי חם.

איזה אוהלים יש לנו להציע לכם?

תחום האירועים באוהלים, כל כך התפתח בשנים האחרונות שהיום יש כמה סוגים של אוהלים לכל מיני סוגי אירועים ומטרות. יש אוהלי לייקרה משובחים גדולים ומפוארים, שהם הטופ של האוהלים והם מיועדים לאירוע יוקרתי גורמה. האוהלים עצמם משדרים יוקרה ולכן, בלוקשיין הזה מומלץ להרים אירוע משובח לא שונה מזה שהיה מתקיים בבית מלון. אוהל לייקרה הוא החמישה כוכבים של האוהלים והוא מתאים להשקות, שבת חתן, מפגש חברתי מוצלח ועוד. יש אוהלי לייקרה בכל מיני צבעים, והנוכחות שלהם בשטח, פשוט עושה הכי שמח. אם למשל חברה רוצה להרים אירוע באוהלי לייקרה ויש לה לוגו, היא תלך על צבעי הלוגו שלה, ותיצור רצף של ייחודיות ומיתוג. לזה אפשר להוסיף תאורה מיוחדת, משחקי צל ואור מיוחדים והנה לכם אוהל חמישה כוכבים ששום אורח לא יצליח להתעלם ממנו ומהכיף שהוא מייצר בנוכחות שלו.

אוהלי ברזנט למשל לעומת אוהלי לייקרה משדרים יותר אווירה שנטי ומתאימים לאירועים בטבע, בים. חתונות ביער ועוד. האירוח הוא שונה וגם האווירה, ובכל מקרה אין כמו אוהל להפוך את האירוע למיוחד במינו, הכי נוח, הכי מכניס אורחים והכי בגובה העיניים.

קרא עוד: אוהלים להשכרה | אוהלים בצפון