אוהלים להשכרה לכל מטרה

השכרת אוהלים

בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר למגמה מתגברת של השכרת אוהלים לאירועים שונים כמו חתונה, אירוע בת או בר מצווה. ימי הולדת, אירועי עובדים, מסיבת שבת חתן, חינה, מסיבות רווקים ורווקות ועוד. מדוע אנשים מתלהבים להזמין אוהלים להשכרה, והחליפו את הלוקיישן שהיה נהוג עד כה לאירועים באוהל מבד?

התשובה נמצאת בתוך תוכו של כל אדם ואם תשאלו כל מפיק אירועים, הוא יוכל לומר לכם כי הצלחה של אירוע, תלויה רק בדבר אחד: בנוחות של האורחים. אם הרמתם אירוע ענק באולם הכי יקר, עם האוכל הכי גורמה, מיליון אורחים, מופעים וקרקס באירוע שלכם, אבל האורחים שלכם לא מרגישים בנוח- נכשלתם. המחשבה בארגון אירוע לא צריכה להיות איך להרשים את האורחים, או איך לעשות אירוע מפוצץ בתכנים, אלא אך ורק מה יגרום לאורחים שלכם להרגיש טוב.

אוהלים להשכרה זה הכי נוח

אירוע מעונב מדי, דורש חליפה ובגדים חגיגיים, ולא תמיד אנשים מרגישים בנוח בתוך הבגדים הללו. כאשר עושים אירוע כמו חתונה למשל על חוף ים בתוך אוהל או בחצר או מרימים אוהלים להשכרה בגן אירועים ועושים שם את האירוע, אנשים מרגישים הרבה יותר בנוח. זה הרבה יותר כיף להיות בתוך אוהל, זה נותן הרגשה של משפחה, זה מלכד וזה מייצר אווירה שלא קיימת בשום אולם. זה משהו אחר, שונה ומאוד חם ולבבי. לכן אם תסתכלו על אנשים שמבלים במסיבת חתונה או באירוע עובדים בתוך אוהל, תבחינו בכך שהם מרגישים הרבה יותר משוחררים ושמחים מכל מקום אחר שהייתם מזמינים אותם. באוהלים יש משהו מאוד פשוט ומאוד אנושי ולכן היום אוהלים להשכרה לאירועים שונים, זה טרנד גדול מאוד.

אירוע חברה? רק באוהל!!!

אירוע חברה נעשה בדרך כלל, כדי לקרב עובדים, לגרום להם להכיר זה את זה, להתוודע אחד אל השני שלא בבגדים רשמיים ומעונבים ולגרום להם להשתחרר ולבלות יחד כאחד האדם. הסיבה שבגללה אירועי חברה מוצלחים מתקיימים באוהלים היא שיש משהו באוהל, שהוא פותח, גורם לאנשים להתנהג בטבעיות וגורם להם להשתחרר מיד. גם אם תציבו את האוהל הזה בתוך אולם בבית מלון חמישה כוכבים, אנשים ירגישו בתוכו שונה, מאשר מחוצה לו וזה אומר רק דבר אחד. אוהל הוא לא רק אלמנט לאכלוס ואירוח, הוא מייצר אוירה מיוחדת, הוא גורם לאנשים להשיל מסיכות ולהתנהג אחד עם השני בגובה העיניים. בלי מסיכות, בלי פוזות ובלי לנסות להרשים אחד את השני. אירוע באוהל הוא אירוע אמיתי.

טיפים לאירוע חברה באוהל

* אל תזמינו יותר מכמות האנשים הריאלית שנכנסת לאוהל בגודל מסוים.

* הושיבו את האורחים על כריות או פופים, זה לגמרי משנה את האווירה.

* יצרו עבורם תכנים נחמדים, קלילים ואנושים שירגישו כמו בבית.

* אירוע עובדים באוהל, מחייב כיבוד ועיצוב מתאימים. מומלץ בסגנון שאנטי או מזרחי.

קרא עוד: אוהלים בצפון | הצללה לאירועים