אוהלים להשכרה

השכרת אוהלים

אוהלו – השכרת אוהלים לבית, לים, ללקוחות פרטיים ועסקיים.

השכרת אוהלים באהבה!

בכל מקום, בכל עונה ולכל מטרה.

אוהלו שמה לעצמה למטרה לזהות את הצורך המדויק שלכם ובונה עבורכם את האוהל / הצללה / סגירה או אחסנה, לפי מידה- גדולה או קטנה, תוך שילובי חומרים ודגמים שונים. האוהלים שלנו מעוצבים כך שישתלבו עם הסביבה ויעניקו לכם את החוויה המלאה עד הסוף.

אוהלים עוד משחר ההיסטוריה, ליוו את בני האדם, כך מימי התנ"ך ועד ימינו אנו.

אז, כמו היום, שימשו אוהלים למטרות שונות במשך כל השנה ובכל מזג אוויר והמשותף לכולם הוא קלות ההקמה וקלות הפירוק וכך גם מאופיינים האוהלים של אוהלו, נוחים להקמה מהירה ובעלי חלל פנימי ענק, ובזכות הטכנולוגיות הקיימות היום מתאפשר שימוש בחומרים ובדים עמידים ויציבים, מעכבי בעירה, עמידים לקרינת השמש, רוחות, גשם, שלג, וכמובן ניתנים למיזוג/ חימום עפ"י הצורך.

לכל לקוח – צורך שונה. כיום, אוהלים הם מוצר חיוני למטרות רבות ומגוונות, החל מאירועים תחת כיפת השמיים, בכל עונות השנה ובכל מקום כמעט, אוהלי אחסנה למפעלים, הצללה, או אוהלים לגינה ולגג. אוהלים הם הפתרון הפרקטי והיעיל ביותר עבור מטרות אלו, וכיום – אין כל צורך לרכוש את האוהל, תוכלו לשכור אותו כולל שירותי הקמה ופירוק ולכם נותר רק להנות מהאווירה.

כאשר לקוח פונה לאוהלו בחיפוש אחר פתרון באמצעות אוהל, אנו "מפרקים" יחד את מטרת האירוע, המיקום הרצוי,  כמות האורחים/ מטרת השימוש- אחסון/ סגירה לבית קפה/ מסעדה/ הצללה וכמובן התאמה עונתית: בקיץ ניתן להשתמש באוהלי הלייקרה האלסטיים והצבעוניים, או באוהל סגור ועמיד לקרינת ה- UV עם פתחי חלונות ומיזוג לצינון החלל. בחורף קר וגשום, ניעזר באוהל סגור מבדים עבים ועמידים לרוח, גשם, שלג ונחמם באמצעות מזגן או תנורי פטריה עומדים.

בכל מקום בו נקים את האוהל, נתייחס גם לסביבה בה הוא מוקם וניתן את הפתרונות המתאימים ביותר על מנת להשתלב בה עיצובית, כך שהאווירה אותה הלקוח מעוניין ליצור, תהיה מושלמת והרמונית.

מגוון האפשרויות והעיצובים הרבים נחלקים לשתי קבוצות עיקריות של אוהלים- פתוחים או סגורים וכל קבוצה מאופיינת בעיצוב ובדים מחומרים שונים, אשר ניתנים לשימוש לאורך כל השנה, תלוי במזג האוויר.

אוהל פתוח הוא אוהל אשר קיימת בו רק תקרה ומונח על עמודים תומכים. הבד ממנו עשוי האוהל יכול להיות קשיח ויציב, לאירוע "מעונב" ורשמי, או אוהל גמיש ונמתח מבד לייקרה, לאירוע זורם באווירה אותנטית, יחד עם אביזרים צבעוניים, תואמים ומפוזרים בחלל.

 

אוהל סגור מייצר פרטיות לאורחים ומאפשר לקיים אירוע/ מפגש ללא כל הפרעות מזג אוויר.

זהו אוהל אטום, גשם קור ורוחות מנשבות אינם מורגשים לשוהים בו, ולכן, מתאים מאד לאירועים פרטיים או עסקיים, מסעדות, או בתי קפה. ניתן לשלב פתחי חלונות ו/או כניסה ויציאה כולל שילוט מתאים. את האוהלים ניתן לחמם בחורף באמצעות פטריות חימום ובקיץ ע"י מערכות מיזוג מותאמות, כך שהאירוע מתנהל בנעימים גם אם השמש קופחת או גשם שוטף את העיר.

חווית לקוח – אוהל סגור. לקוחה קיימה אירוע בחורף, ביקשה לקבל את האווירה החורפית שבחוץ- בתוך האוהל, כמובן בטמפרטורות חמימות יותר. "פניתי לאוהלו וחיפשתי אוהל להשכרה שיהיה פתרון לא רק פרקטי, אלא גם עיצובי, שישתלב עם הסביבה בה קיימתי את האירוע- על גג באזור תעשייה- באווירת לופט תעשייתי. שמחתי לגלות חברה מקצועית עם ניסיון רב וצוות שידע לשאול את השאלות הנכונות וידע להמליץ על האוהל המתאים ביותר לאירוע". הגעה מוקדמת לאתר על מנת לתכנן את המיקום המתאים ביותר להקמה, היא חלק בלתי נפרד מהשירות של אוהלו, בוודאי במקומות שאינם שגרתיים כמו אוהל על גג. לאחר ניקיונות קלים, מתחילה עבודת ההקמה ובזכות ניסיון ומיומנות, מסתיימת תוך זמן קצר. אוהל לאירוע על גג, עומד בכל דרישות הלקוחה מבחוץ ומבפנים. "האווירה העיצובית בתוך האוהל, הייתה חשובה לי מאד" אומרת הלקוחה "ומעבר לפרטיות והאינטימיות שהאוהל סיפק, ידע צוות אוהלו להשלים את האווירה באמצעות פטריות חימום, ריהוט ואקססוריז מתאימים אשר נתנו את הטאצ' הסופי. אין ספק שהצלחת האירוע טמונה במקצועיות ובניסיון הטכני של צוות ההקמה, כזה שיבטיח כמה שפחות תקלות ועיכובים מיותרים וידע לתת פתרונות מידיים לתקלות בשטח. אירוע על גג באזור שאינו "מקובל" הוא דבר מאתגר בפני עצמו. ישנה עבודת הכנה מוקדמת שיש לבצע וכל הפרטים חשובים, גדולים וקטנים כאחד ולי היו חשובים המוני פרטים שכאלו וקיבלתי מענה לכולם עם חיוך. בסיומו של האירוע ניגשו אליי כמה מאורחיי והחמיאו על הפקה מושקעת והאווירה המיוחדת באירוע, שהייתה בזכות קיומו באוהל שכזה".

אוהל סגור מאפשר לכם לקיים גם אירוע עסקי, רשמי ומעונב. היום, שלא כמו בעבר, אירועי עסקים, שיווק והשקות מתקיימים באוהלים מסוגים שונים כך שהם אף מתעלים על אירועים באולם או מבנה קבע. עבור אירוע "מעונב" אוהלו מקימה אוהלים ייחודיים המתאימים לפעילויות עסקית, קידום מכירות או יח"צ ואף ניתן לשלב ריהוט צבעוני מותאם להשלמת המסר השיווקי אנחנו ממליצים גם על שירותים ניידים להשכרה בשביל חוויה טובה עוד יותר.

חווית לקוח – אוהל פתוח. לקוח צעיר מאוהב ונחוש ביקש להציע לחברתו נישואין בהשראת זולה בסיני. לשם כך הציע צוות אוהלו להיעזר באוהל לייקרה צבעוני בחוף הים. "זמן רב חיפשתי דרך מקורית להציע לבת זוגי נישואין. בסופו של דבר ולאחר מחשבות רבות, החלטתי לפנות לאוהלו. יניב, הבעלים, פגש אותי ומיד התחברנו. הראש הצעיר, היצירתי ובעיקר האהבה הרבה לתחום, יצרו כימיה מדהימה כך שאפשרתי ליניב להוביל אותי לבחירה המתאימה ביותר למה שחיפשתי. האוהל היה כולו לבן מבד לייקרה גמיש ואלסטי שקיבל חיים משל עצמו כאשר נשבה הרוח על החוף, מה שיצר מעין ריקוד יפהפה שהוסיף לאווירה המיוחדת שרציתי. פיזור המוטות והחיזוקים של האוהל עמדו יציבים וחזקים, יניב לקח מקדם ביטחון ומחשבה על הרוחות שנשבו באותו היום וחיזק את כולם היטב.

הייתי כל כך נרגש מהמעמד המתקרב ולא זכרתי כלל שצריך להשלים את העיצוב גם בתוך האוהל ויניב דאג לסייע לי בעיצוב האוהל מבפנים באביזרים לאירוע- מחצלות, פופים, ספסלי זולה וכדורי נייר צבעוניים. הכל היה מושלם, והיום אני נשוי באושר ומצפה לילד ראשון. את הברית אני עושה עם אוהלו. בטוח!"

אוהלי הלייקרה ניתנים להקמה בכל מקום. בזכות הצבעוניות וגמישות הבד, ישנה תנועה מתמדת וזורמת בחלל שנוצר שמעניקה לאירוע אווירה משוחררת וחופשית, בין אם בחוף הים או בחורש, מה שמבטיח הנאה מרובה לאורחים שלכם.

טיפ חשוב. הלייקרה הוא בד חצי שקוף ואם מדובר באירוע ערב, תוכלו להשתמש בתאורה פנימית וחיצונית צמודה לבד, שתעצב אווירה מיוחדת בתוך החלל ומשחקי התאורה על הבד, יסמנו מבחוץ לאורחים המגיעים מרחוק, את מיקומו של האירוע.

בחירת אוהל מתאים הינה חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע או כל מטרת שימוש אחרת שתרצו. ולכן, כאשר ניפגש, עליכם לדעת להגדיר מהו הצורך ואיזה סגנון עיצובי אתם מבקשים ואוהלו ידאגו לבחור ולהקים עבורכם את האוהל המתאים ביותר, כך שלא רק אתם תיהנו, אלא כל מי שיהיה בתוכו.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

צוות אוהלו.