אוהלים למכירה

חברת אוהלו מתמחה בהשכרת ומכירת אוהלים לאירועים, לקהל לקוחותיה.

מתוך מטרה לאפשר הפקת כל סוגי האירועים שתרצו, אנו מציעים אוהלים למכירה במגוון רחב של אפשרויות ועיצובים עבור מטרות שונות, אוהלים לאירועים במקומות ובאתרים שונים, אוהלים לכנסים/ ערבי נושא, מסיבות, מפגשים או כל אירוע אחר.

השכרת אוהלים

סוגים של אוהלים למכירה.

למטרות שונות – סוגים שונים של אוהלים למכירה.

  • אוהלים פתוחים/ סגורים: אוהלים אלו מותאמים לכל עונות השנה, קייץ/ חורף, עם פתחים או ללא פתחים כלל. באוהלים אלו ניתן להכניס גופי חימום או מזגנים ניידים והם מותאמים למספר רב של אורחים. האוהלים מוצעים בכמה גדלים עפ"י דרישת הלקוח.
  • אוהלים לים/ לגינה/ לגג: ישנם אוהלים המותאמים במיוחד למיקומים מאתגרים ולא שגרתיים, אשר נדרשת עבורם התקנה מותאמת ומדויקת. למשל, אירוע בים יאופיין עם אוהל פתוח על מקלות עם 4 כיווני אוויר, הבד גמיש (לייקרה) וצבעוני, מה שמוסיף לאוירה הייחודית בחוף הים. קל מאד להעמיד ולפרק אוהלי לייקרה והפ אינם מצריכים הכנה מוקדמת באתר. אוהל לאירוע בגינה יאופיין עם פתחים לחלונות מעוצבים או בגובה מסויים וכיוב.

אוהלים למכירה- ייתרונות.

האוהלים למכירה שאנו מציעים, מתאימים לכל אירוע/ מטרה, בכל מקום ובכל עונות השנה.

האוהלים מגיעים עם כל האמצעים להתקנה הנדרשת בהתאם לדרישתכם.

במעמד המכירה נסביר לכם במדויק איך ובאיזה אופן להתקין ולפרק את האוהל וכיצד יש לתחזק אותו, כך שיוכל לשמש אתכם לאורך שנים מבלי שייפגע.

האוהלים שלנו מתאימים לכל סוגי הלקוחות, פרטיים או עסקיים. בין אם הנכם כאלו המקיימים אירועים רבים בחצר הבית/ בים ובין אם אתם לקוח עסקי, המבקש אוהל קבוע לקיום אירועי חברה, עם רכישת האוהל/ים תקבלו אחריות על תקינות ועמידות, כמו גם, במקרה של תקלה כזו או אחרת, אנו עומדים לרשותכם בכל עת ולכל צורך.