אוהלים לחורף לענף המסעדנות

אולהים למסעדות

סגירת חורף לענף המסעדנות

כל בעל מסעדה או בית קפה יודע כי על מנת לקיים רציפות עונתית ולהמשיך לפעול גם בחורף, עליו לדאוג לסגירת חלל נוספת לקהל לקוחותיו, בו יוכלו לשבת בנעימות וחמימות וסגירת החורף הינה אידיאלית להגנה במסעדה מפני מזג האוויר הסוער שבחוץ. את סגירת החורף, תוכלו לשכור לעונה בלבד או לרכוש ולשמור עד החורף הבא או לכל תקופה שתרצו.

סגירות חורף בנויה מבדים ברמת איכות מוקפדת במיוחד, עבים, חזקים ואטומים מפני כל מזג אוויר לא צפוי. התפירה הצפופה של היריעות מייצרת אטימות של הבדים כך שמי גשמים לא חודרים אליהם והרוחות אינן מורגשות בתוך החלל. ניתן לשלב חלונות ופתחים שקופים.

אוהלו מתכננת עבורכם סגירות עם התחשבות בכל ההיבטים. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו יקים עבורכם את סגירת החורף המתאימה לעסק ולצורך שלכם:

  1. מיקום: על מרפסת, צמוד לקיר, רצפת עץ. היכן שתבקשו. את הסגירה ניתן להקים בכל מקום שתבקשו
  2. מהירות הקמה ופירוק: פיתרון גמיש ואופטימלי, במינימום זמן ובמקסימום הספק וקבלתם את הסגירה הנדרשת לכם.
  3. עלות הקמה: זולה בהרבה מהקמת קבע ללא כל ליכלוך והפרעה לסביבה.
  4. מידות וגדלים משתנים: בהתאם לצורך, נספק לכם סגירת חורף בגודל ובמידה שתרצו.
  5. פונקציונליות ונוחות המשתמש: כאשר בעל עסק / מפעל פונה לאוהלו בבקשה לסגירת חורף, חשוב לנו לוודא את כמות האנשים והריהוט הצפויה להיות בחלל המבוקש שכן, אם יהיה צפוף ולא נעים הלקוח לא ייהנה ויעדיף לצאת החוצה למרות מזג האוויר הקר. לכן עלינו לדעת בדיוק מהי כמות האנשים אותה אתם מצפים לארח בחלל ואנו נדאג לסגירה במידה המתאימה לכם וללקוחותיכם כך שיוכלו לשבת בשולחן בנוחות ולהסתובב בנעימות מבלי להצטופף.
  6. אחסון: לאחר סיום השימוש, תוכלו לאחסן את הסגירה במינימום מקום עד לפעם הבאה.
  7. עיצוב: אוהלו נותנת דגש על עיצוב והשתלבות בסביבה בה מוקמת הסגירה באמצעות פתחי חלונות מחולקים, גבהים משתנים, תקרות משופעות ועוד….
  8. אלמנטים נוספים: להשלמת האווירה אוהלו תסייע לכם לרהט את החלל החדש, כך שתוכלו להוסיף שולחנות, כסאות, גופי חימום, שטיחים/ מחצלות, תאורה. עליכם לציין אילו פריטים נחוצים לכם ואנו נדאג לספק.
  9. השכרה / קנייה / השכרה לטווח ארוך: לרוב, השכרת הציוד מאוהלו היא חד"פ. אך עם הצורך העונתי לסגירת חורף, עומדת לפניכם עוד אפשרויות, לרכוש את הפרט או לשכור תקופה ארוכה טווח בהתאם לצורך ולשימושים מגוונים.