אוהל לגינה ולגג

אוהלים לטיולים

אוהלים היום הם פתרון זמין, ומשתלם כמעט לכל אירוע ודווקא "יציאה מהקופסא" והפקתו באוהל תהיה מדליקה ואחרת יותר לאורחים ואטרקטיבית יותר לכיס שלכם, מאשר בתוך מבנה WIN WIN SITOATION לכולם.

בחירת האתר המתאים להקמת האוהל היא קריטית להצלחתו של האירוע, בין אם על גג מבנה או בגינה הפרטית ומצריכה היערכות מוקדמת ותכנון מדוייק של גודל ותנועתיות באוהל, חיזוקים ותומכות, וסוגי הבדים ולכן, כשניפגש….

בשיחת הטלפון הראשונה שלנו, נשאל אתכם מס' שאלות מנחות לגבי אופיו ומיקומו של האירוע על הגג או בגינה.

תמונות של אתר האירוע תמיד יעזרו לנו לקבל תמונה רחבה יותר על האפשרויות ומגוון האוהלים המתאימים לכם.

זמינות האוהל היא מיידית כך שאין צורך להיערך ימים לפני כן, זמן ההקמה והפירוק קצרים וכמובן חלק מהשירות של אוהלו.

ומסביב לאוהל? בין אם תרצו פרטיות מהסביבה או להיות חלק ממנה, נספק לכם מענה מיטבי גם לזה, דגמים עם פתחי חלונות וכניסה/יציאה, או כאלו ללא פתחים כלל, אתם תגידו מה מתאים לכם ואנו נספק.

אוהלו מייעצת ומלווה אתכם בתכנון האירוע ויחד נלמד את אופיו ונדאג שתקבלו מענה לכל צורך שלכם.

סוג האירוע- קטן, משפחתי, מצומצם ועד אירוע גדול כמו חתונה, בר מצווה או אפילו מסיבת סוף שנה לעובדים.

זמן האירוע- קיץ חורף סתיו אביב. אוהלו מתאימה עצמה במקסימום.

כמות אורחים– ברשותנו מגוון רחב של אוהלים בגדלים שונים היכולים להכיל כמות אורחים מצומצמת ועד ל- 300 איש לערך , אך אם לא תדעו לומר לנו כמות מוערכת של אורחים, עלול האירוע להעביר תחושה של "ריק"  או צפיפות איומה ולכן חשוב לדעת בדיוק מה כמות האורחים על מנת שנקים אוהל מתאים שיאפשר אירוע נוח, נעים וחוויתי לאורחים.

תנועה בחלל האוהל– אירוע בגינה או על הגג משמעותו אזור הקמה מוגבל, ועלינו לוודא כי האורחים המוזמנים יוכלו לשהות באוהל בנוחות מבלי להצטופף. האוהלים שלנו מאופיינים בחלל פנימי מרווח גבוה ונעים וסידור התומכות מאפשר לשוהים בו תנועתיות וזרימה גם אם שטח ההקמה עצמו קטן.

השלמת אווירה- בין אם האירוע מתקיים בגינה הפרטית שלכם או על הגג ותרצו לעצב אווירה מתאימה, אוהלו תסייע לכם ותדאג שהאירוע שלכם יעבור בנעימים באמצעות השלמת הציוד והעיצוב עם פרטי ריהוט, פופים, מחצלות ואביזרים משלימים, ציוד לחימום או מיזוג האוהל, כך שיש לכם את כל מה שצריך לאירוע WOW !

אולי יעניין אתכם גם: פינות ישיבה לאירועים