הצללה לארועי חברות היי טק

הצללה לארועי חברות היי טק

הצללה לארועי חברות היי טק ימי הקיץ החמים והכל כך נפלאים עושים חשק לערוך אירועים בחוץ, באוויר, תחת כיפת השמיים ובאווירה שאין לה תחליף.

חברות היי טק רבות, לא רק הגדולות ביותר עורכות אירועים רבים במהלך הקיץ, החל מאירוע מחלקתי מצומצם וכלה באירוע לקוחות גדול או אירוע לכל עובדי החברה. הכל תלוי בסדר גודל החברה וכמה עובדים יש בה, לקוחות וכו'.

חברות היי טק רבות מבצעות לעיתים עשרות ארועים בשנה, כאשר רובם במהלך הקיץ, מעבר לארועי קיץ השונים חברות היי טק רבות מאפשרות "גן" או "צהרון" במתכונת קייטנה לילדי העובדים, בייחוד בשבועיים האחרונים של אוגוסט, בהם הילדים כבר ללא מסגרת מסודרת והם מגיעים לעבודה עם אמא ואבא. לכן חברות היי טק מכינות מראש מתחם כלשהו בחברה או מחוצה לה, אותו מתחם הופך לשבועיים-שלושה לאזור קייטנה אך יש להכין אותו מראש לכך, בייחוד בנושא ההצלה בחצר/גינה שכן לא ניתן להוציא ילדים או אחרים לשמש הקופחת ללא הצללה מתאימה.

חסכון בעלויות והקמה מהירה

חברות היי טק מחפשות לרוב פתרון מהיר ויעיל לנושא ההצללה, משום מה נושא זה אינו נתפס בחשיבות עליונה, אלא רק כמשני לעיקר שהוא האוכל/הפעלות.

ברור לכולם כי ללא הצללה מתאימה(לא כזו שרק נראית טוב אלא ממש מספקת צל מלא)האירוע לא יתקיים שכן הקהל לא יסבול בשמש ובטח שלא יאכל וייהנה כפי שאתם כמארגני האירוע תרצו לראות.

תופעתו לדעת אך לא מעט מהפניות אלינו מגיעות בתצורת SOS, "בעוד יומיים יש לנו ארוע ולא חשבנו על הצללה" או יש לנו חצר לא קטנה אבל לא חשבנו על צל כי בשעת האירוע השמש כבר לא חזקה…

אך לרוב מנהלות הרווחה בחברות חושבות מראש על כל הדברים הנדרשים ולכן מזמינות הצללה מבד לייקרה, הנחשבת גם יוקרתית, ניתנת לעיצוב על ידי מוטות גובה שונים ומקטעים שונים וגם מותיר רושם רב ולא משנה באיזו סביבה תוקם, בים אם מדובר בחצר בית או חצר בניין משרדים, מרפסת בגובה רב או חוף הים. חברת אוהלו ערוכה ומוכנה לכל תרחיש ולכל מיקום ברחבי ישראל.

מעבר להקמה המהירה(עניין של שעות בודדות)גם העלויות זניחות יחסית שכן הצללה איכותית עולה פחות ממרבית הדברים אותם הזמנתם לאירוע.

ההקמה הנה מהירה מאד ותוך מספר שעות בודדות ההצללה מוכנה ומעוצבת עבורכם, גם הפרוק הנו מהיר ויעיל ותוך שעה וחצי אנו מפרקים את ההצללה ומנקים את השטח אחרינו כאילו לא היה.

כל אלו חלק מאמנת השרות שלנו, יניב בעל חברת אוהלו מגיע לכל ארוע, שותף פעיל בהרכבות ובליווי העובדים עד לסיום האירוע בהצלחה.

חברות היי טק ונדל"ן-הצללה לאירועי השקה

חברות נדל"ן רבות עורכות אירועי השקה בקיץ, בין אם מדובר בפרויקט חדש או הכרזה על רכישת שטח כלשהו, ולמען האמת לא כל אירוע דומה לקודמו בכמות האנשים או הצרכים הנדרשים. ישנם אירועים קטנים יחסית להם לא משתלם להפעיל את חברת ההפקה עמה אתם עובדים שכן העלויות יקפצו לשמיים. אנו בחברת אוהלו ערוכים לתת פתרון יעיל ומהיר ואיכותי לכל סדר גודל של אירוע, בין אם מדובר באירוע קטן של כמה עשרות מוזמנים או גיבוש עובדים לחברה קטנה או מחלקה/אגף בחברה גדולה.

למידע נוסף בנושא רשתות צל בקרו אותנו בעמוד הזה ותהנו במחירים מיוחדים ואטרקטיביים.

גם חברות היי טק עורכות ימי גיבוש מחלקתי כאשר יש להם תקציב מוגדר לכל מחלקה והם אחראים לחלוקתו בהתאם לצורך. גם כאן אין טעם להפעיל חברת הפקות וצוות שלם אלא רצוי לרכוש מכל ספק את השרות אותו הוא מציע באופן נקודתי, קרי, חברת קייטרינג תדאג לכם לאוכל משובח במחיר שפוי, חברת אוהלו תדאג להצללה לאירועים ולמתקני ישיבה/שכיבה. וכו'. כך למעשה תוכלו להפיק לבד אירוע מושלם בתקציב קטן יחסית.

חברות נדל"ן כדוגמא עורכות ארועי קיץ רבים והשקות של בניינים, או ארועי מכירות של דירות ולכן נדרשת חברה היודעת לתת שרות מהיר ויעיל(את התירוצים השארנו לאחרים).

קראו גם על: השכרת כסאות ושולחנות לאירועים