הצללה לבתים פרטיים וגני ילדים

הצללה לבתים פרטיים וגני ילדים הקיץ בפתח והחום הכבד כבר כאן, אלו מאיתנו אשר התמזל מזלם וגרים בבתים פרטיים או בפנטהאוזים מכירים את הבעיה של השמש הקופחת במרפסת או בגינה. אין להתחמק מכך ולמעשה השמש כל כך קופחת והחום מעיק שלא ניתן ליהנות מישיבה רגועה וכיפית.

בעבר הפתרון הקבוע היה הקמת רשתות צל פרגולה בחצר או במרפסת, בין אם מעץ או מכל חומר אחר אך מדובר בפרגולה קבועה הדורשת חיבור לקירות ורצפה, חיזוקים למינהם ובניית מסגרת קשיחה ועמידה להקמתה. כל אלו הנם נחלת העבר שכן כיום ישנם פתרונות יעילים וזולים להצללה. למעשה כל גינה או חצר או מרפסת יכולה להפוך בתוך מספר שעות למקום מוצל ונעים בו ניתן לשבת ולהירגע ותכלס ליהנות מהגינה שלכם כמו שבדיוק חלמתם.

הצללה מבדי לייקרה ובדים אחרים מאפשרת הקמה מהירה מאד של הצללה יעילה ומרשימה, לא עוד בד יוטה או פלסטיק שחור/ירוק/כחול שכן הבית שלכם אינו מחסן או האנגר של מפעל. אלא בית מגורים ראוי היכול להישתדרג בקלות באמצעות הצללה, כלומר גם הצלחנו ליצור הצללה במהירות וגם הוספנו אלמנט "עיצובי"המשדרג את הגינה. משהו בסגנון של צפרדע ההופכת לנסיכה במגע הקסם של "אוהלו פתרונות הצללה" שאינם חשמליים. בכך אנו חוסכים חשמל, זיהום אוויר ומתחשבים בכדור הארץ. יתרה מכך אנו מונעים בכך בעיות הנוצרות בהצללה חשמלית שכן מדובר במנוע, חיבורי חשמל, חשמל חי היכול להוות סכנה בטיחותית, כל אלו ועוד אינם בסל הפתרונות שלנו המאפשר לכם הקמה מהירה, זולה ואיכותית הניתנת גם להסרה מהירה במקרה הצורך. מה שאינו יכול לקרות בהצללה חשמלית שכן מדובר בפרוייקט שלם.

יתרה מכך, בהגיע החורף קל לקפל ולאחסן את ההצללה במחסן עד בוא הקיץ ובכך לשמר את הבד, צבעו ואיכותו.

אנו באוהלו פתרונות הצללה נשמח לסייע לך בבחירת השכרת האוהלים לאירועים הטוב ביותר עבורכם, בין ברמת המחיר או בהיבט האקולוגי/סביבתי. אנו מתחייבים להקמה מהירה וקלה, למעשה כבר מחר תוכלו לשבת בגינה או במרפסת ולהתרווח.

רוצים לדעת יותר?

אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח להפגש ללא כל התחייבות.