הצללה למרפסת

הצללה למרפסת מתבקשת, כאשר אנו מעוניינים לקבל אווירה פתוחה ומזמינה, לרוב מדובר על עונת הקייץ, כאשר מזג האוויר נעים ומאפשר שהות נוחה ומרווחת.

הצללה למרפסת לאירוע מושלם.

אירוע המתקיים במרפסת הבית, דורש היערכות מתאימה, שכן, לא בכל מרפסת ישנו קירוי או פרגולה ולכן, בחירת הצללה למרפסת היא האופציה המיטבית, הן בניראות ההצללה- אזור מוצל ופתוח מכל הכיוונים והן בסוג הבד- נמתח וגמיש, אשר נע בעדינות עם משבי הרוח אשר עוברים בחופשיות מצד לצד בשטח המוצל.  

אלמנטים נוספים, כמו שטיחים, כריות/ פופים צבעוניים, פינות ישיבה ועוד, מוסיפים להשלמת אווירת האירוע.

הפקת אירועים מיוחדים

סוגי הצללה למרפסת.

ברשותינו הצללה למרפסת באמצעות רשתות צל, במבחר גדלים ורמות סינון של שמש (חשוב בעיקר אם ישנם ילדים באירוע), או באמצעות בדים נמתחים וגמישים, אשר מגיעים במבחר צבעים וגדלים.

כיצד לבחור הצללה למרפסת?

ביצוע מיטבי, מחייב היערכות מוקדמת ולכן, בטרם תבצעו החלטה, יש לבדוק מהם הצרכים המדוייקים, כמו למשל- אופי האירוע, כמות אנשים, מיקום וגודל מקום האירוע וההצללה המיועדים. כאשר כל אלו ידועים ומוגדרים, נוכל לבחור את ההצללה המתאימה ביותר.

כל שנותר כעת הוא לבצע הזמנה. צוות ההקמה של אוהלו, יגיע אליכם טרם האירוע, על מנת להכין את השטח לקראת ההקמה ותוך זמן קצר מאד, יוקם שטח הצל המיועד לאירוע, כך גם בסיומו, פירוק ופינוי מהירים מאפשרים לסיים את האירוע בצורה מיטבית ומוצלחת.