השכרת אוהלים לכל אירוע

השכרת אוהלים

אין כמו להתחתן מול הים, זה ברור. זה רק אתם ואלוהים עדכם. אבל איפה בדיוק תשימו את האורחים שלכם, ולמה חשוב לארגן אוהלים מראש? אין ספק כי אירוע חתונה באוהלים הוא מיוחד ומקורי יותר מכל אירוע באולם סגור. יש זוגות שמזמינים אוהלים ובוחרים בלוקיישן של חוף ים, והנה לכם חתונה אולטימטיבית, זה גם יוצא להם הרבה יותר זול וגם הרבה יותר מיוחד. (כמובן שאפשר לשלב את זה עם רחצה בים אלא מה?).

בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום עריכת אירועים באוהלים. אם בעבר זה היה פתרון שבא לענות על הצורך באירוח אורחים שלא היה להם מקום באולם, היום האירוע עצמו עבר לאוהלים, כי זה הרבה יותר מקורי ומיוחד ומשרה אווירה מיוחדת. השכרת אוהלים הפכה להיות מגמה בולטת בתחום האירועים אם זה לאירוע חתונה בצהריים בחוף הים, מסיבות חברה, מסיבות רווקות וכמובן אירוע חינה שאין מתאים מאוהל לקיים אותו.

כל חינה דורשת אוהל ורצוי מברזנט!

אירוע חינה הוא אירוע שנהוג לעשותו בקרב יהודי צפון אפריקה. זו אירוע טרום חתונה שיש לו גם היבט דתי, ויש המבצעים בו היום הפרשת חלה, בהנחיית רבנית, שומעים קצת דברי תורה ובעיקר נהנים לרקוד סביב כלת השמחה תרתי משמע. כיוון שחינה היא אירוע מזרחי ואוהל הוא קודם כל אלמנט מזרחי (עיין ערך המזרח התיכון), אין יותר מתאים ממנו למסיבת חינה צבעונית בנוכחות הכלה, המשפחה וכל החברות שלה.

הכלה והמשפחה, וגם המקורבים עוטים על עצמם בגדים מזרחיים כמו גלאביות. הכיבוד הוא מזרחי, מגשים גדולים עם ממתקים מרוקאים למשל שימתיקו לזוג את החיים והאוהל איך לומר- הוא החלק הכי חשוב שמשלים את האווירה. אוהל מברזנט  וחינה זה השילוב הכי מקורי ומדויק, ואין כמו חינה באוהל להיות מוצלחת ולעשות שמח. כמובן שלחינה הזו צריך לצוות גם את המוזיקה המזרחית הנכונה, שתגרום לכל הנשים בחינה לצאת ולפזז ברוח מזרחית.

מסיבת רווקות באוהל

אז מה עושות רווקות במסיבת רווקות? משתוללות. רוקדות, שמחות, מענטזות ועושות ככל העולה על רוחן. אם חשבתם על לוקיישן מקורי למסיבת רווקות, נאמר לכם שהטרנד הכי גדול היום, זה לעשות מסיבת רווקות באוהל. להרגיש הכי בנוח. לפרוש מחצלות ומזרנים על הקרקע, לרקוד יחד, לאכול ולשמוח. אוהל זה המקום הכי טוב להשתחרר, להרגיש הכי בנוח. מתנהגים כמו שמרגישים, אין פוזות. זה בדיוק המקום להשתולל, להתפרק ולענטז כמה שאתן רוצות, בלי נוכחות של גברים. רק נשים בעוצמת הנשים, בעוצמת הריקוד. בדרך כלל השכרה אוהלים לחינה מלווה בעוד רשימה של ציוד שמתאים לאירוע, תאורה, ועוד. כל אלה יוצרים יחד אם ההפקה המושלמת לאירוע חינה מקורי וןמיוחד, בלתי נשכח. במקור יש לומר, ערכו את החינה באוהל בזמנים עתיקים ולכן זה  לגמרי ברור שאם מזמינים אוהל לחינה, אז האירוע עצמו הופך לאותנטי ומיוחד.

קרא עוד: מכירת אוהלים | אוהלים בזול