סוכך והצללה לעסקים

פרגולות לאירועים

סוכך והצללה לעסקים השכרת אוהלים לארוע חד פעמי או לארוע מתמשך(תערוכה וכו')היה פעם עסק יקר מאד לכל מי שחפץ להזמין אוהל. בשנים האחרונות אוהלים משמשים לצרכים רבים ומגוונים, לרוב לצורך ארוע נקודתי כגון ארוע משפחתי גדול, שבעה, חגיגה פרטית כלשהי בחצר הבית או בחוף הים.

בשנים האחרונות המגמה התרחבה מאד ולמעשה גם אנשים פרטיים מזמינים אוהלי לייקרה להשכרה שכן המחיר נוח ומאפשר פריסה בשטח, גם כאשר האזור אינו מותאם או מיועד לשהייה. מדובר לרוב במסיבות טבע גדולות, חתונות ושמחות אחרות המהוות תמיד סיבה טובה לחגיגה.

ישנם אוהלים רבים ומסוגים שונים, גם מבחינת גודל וגם מבחינת סוג הבד ומהות השימוש.

את האוהל אנו ב-"אוהלו" נרכיב עבורכם בכל מזג אוויר ועונה ובכל מקום שתבחרו. בין אם מדובר בחתונה בטבע או באוהל רחב ידיים האמור לספק המשך לאולם אירועים לצורכי הושבה.

בשל הניידות הגבוהה והשמינות של "אוהלו" לספק מענה לכל צורך, אנו נחשבים לאחת החברות בוטיק בתחום וככאלו אנו שומרים על איכות גבוהה, דיוק בזמנים ועמידה מוחלטת בהתחייבויות שלנו כלפי הלקוח. יתרה מכך אנו אוהבים לפנק את הלקוחות שלנו ולרוב גם נגיע עם ציוד נוסף שעליו לא תשלמו אלא תהנו מהשימוש לאורך הארוע.

בנוסף, יניב בעל העסק מקפיד להגיע ולעבוד פיזית בכל ארוע וארוע, קטן כגדול, זאת בשל אהבתו הגדולה ללקוחות ולמקצוע ולשאיפה כי תמיד הכל צריך להיות במקום באופן מושלם!

מעבר לכך, "אוהלו" מציעים שרות מהיר אף באותו יום ובנויים להציע פתרון מלא ואיכותי לכל בקשה העולה מהלקוחות.

כערך מוסף גבוה ובשל קשרינו הענפים בתחום ההפקות הצללה לאירועים אנו נשמח להמליץ על בעלי מקצוע נוספים אשר יידרשו לכם להפקת ארוע מושלם. מדובר על שיתופי פעולה עסקיים למען הלקוחות ולא לצורך רווח.

אנו מאמינים כי שרות מקצועי ואדיב תוך הקפדה על ציוד תקין ואיכותי יעשו את ההבדל בין הארוע שלכם לארועים של אחרים.

רוצים לדעת יותר?

אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח להפגש ללא כל התחייבות.